Červen 2010


The Sims 3 Povolání snů-Architekt

12. června 2010 v 18:08 | B@rušHka |  Povolání Snů
Představujeme šesté z povolání datadisku Sims 3: Povolání snů. Vem tužku a papír a nakresli domeček jedním tahem. Že ti to přijde primitivní? Tak se staň architektem! Vezmi svůj nabušený notebook a hurá do terénu, město tě potřebude. Rozhlédni se kolem sebe, otevři notebook a kresli. Přijde ti, že stát u přechodu trvá zbytečně dlouho? Navrhni nad ulicí lávku pro pěší. Nelíbí se ti mezera mezi baráky, zarostlá plevelem a zaházená odpadky? Navrhni tam kavárnu, ať máš příště kam zajít s kamarády ze sousedství. A pak si všimneš nástěnky, kde vedení města shání architekta na nové kino v centru. Tak to si přece nemůžeš nechat ujít! Přihlásíš se do soutěže a představíš světu kino, jaké ještě neviděl. Žádnou šedivou krabici s bílými dveřmi, ale hravou, barevnou a elegantní budovu, před kterou se budou fotit všichni japonští turisté. Pak si tě objednají na úpravu parku. Už dost škaredým zákoutím, kde se cítí dobře jenom krysy a jiná havěť. Je čas pro nové kamenné chodníčky, moderní dřevěné lavičky nebo třeba lampy z recyklovaných materiálů, vrhající jemné světlo mezi exotické stromy. Díky tobě už města nebudou jednotvárné bloky zdí, oken a dveří, ale kouzelné místo pro pohodový život.

The Sims 3 Povolání snů-Sochař

12. června 2010 v 18:07 | B@rušHka |  Povolání Snů
Představujeme páté z povolání datadisku Sims 3: Povolání snů. Ve čtyřech letech plácáš na písku bábovičky, v osmi stavíš z písku hrady. Ve dvanácti sestavuješ mosty ze sirek a v šestnácti tvaruješ hlínu do podoby hrnečku. Ve dvaceti vyřezáváš sošky ze dřeva nebo je uplácáváš z jílu. Tak nám netvrď, že nejsi sochař! Máš neposedné prsty, pořád si s něčím hraješ a když vidíš nějaký materiál, tak si představuješ, co by z něho šlo vytvořit. V balvanu u cesty vidíš skřítka, ve vykotlaném kmeni tančící víly. Tvoje kreativita nezná mezí a každý nápad je pro tebe výzvou. Sedět u stolu nebo válet se u televize není nic pro tebe. Mnohem lépe se cítíš v dílně nebo ateliéru, protože chceš tvořit. Láká tě vdechnout do kamene, hlíny nebo dřeva svoje myšlenky. Proto bereš do rukou věci, které díky svému talentu přetváříš v něco, co svět ještě neviděl. A lidé kolem tebe nezůstávají nezaujatí. Tvoje práce jim dělá radost, baví je a inspiruje. Mají k tvému umění přirozený respekt a nejraději by si tvé výtvory vystavili doma v obýváku. Modelky stojí u tvých dveří frontu, výstavy tvých soch navštěvují studenti uměleckých škol, topíš se ve slávě... ale tobě je vlastně všechno jedno. Nejvíc pro tebe znamená, když se můžeš někam v klidu zavřít a přetvářet své vize v realitu.

The Sims 3 Povolání snů-Vynálezce

12. června 2010 v 18:06 | B@rušHka |  Povolání Snů
Představujeme čtvrté z povolání datadisku Sims 3: Povolání snů. Proč jezdit autobusem? Sedneš ke stolu a navrhneš vznášedlo. Je to přeci jednoduché jako facka. Spojíš tohle s tamtím, vyvrtáš pár děr, připojíš motor ze staré babety, trysku z vysavače namontuješ obráceně, připojíš gyroskop a elektromagnet a frrr... Teď už tě autobusy nezajímají. Dorazíš do školy nebo do práce a tam vidíš, jak tvojí kolegyni stále padají tužky ze stolu. Navrhnout multifunkční stojan na psací potřeby je pro tebe hračkou. Nebaví tě připojovat elektrické přístroje kabelem do zásuvky? Vzpomeneš si na svého předchůdce Nikolu Teslu a domyslíš jeho teorii o přenosu energie vzduchem a rázem ti celé lidstvo bude děkovat. Jako vynálezce se nemusíš omezovat všední realitou kolem sebe. Tvoje sny a odhodlání jsou silnější. Teď můžeš dokázat všem hlupákům, proč jsi místo mrhání časem v ulicích navštěvoval knihovnu a proč sis jako malý přál k Vánocům soupravu Malý biochemik. A že tě někdo náhodou s nějakým vynálezem předhoní? Aspoň budeš mít motivaci udělat to ještě lépe a všichni budou jenom nevěřícně zírat.

The Sims 3 Povolání snů-Tatér

12. června 2010 v 18:04 | B@rušHka |  Povolání Snů
Představujeme třetí z povolání datadisku Sims 3: Povolání snů. Už od pravěku si lidé zdobí tělo kamínky a barvami, přívěsky a náhrdelníky, ale také nakreslenými ornamenty. Dneska si každý může ozdobit své tělo třeba v tetovacím salónu. Pokud si člověk vybere nějaký ornament nebo obrázek, kterým by se na svém těle chtěl chlubit celý život, zaskočí k tatérovi a ten na kůži vytetuje, co si jen bude zákazník přát. Je libo kotvu na biceps jako námořníci? Květinku na záda, která pokvete vždy, když nebude schovaná pod mikinou? Není problém, tatér nakreslí, co budeš chtít. A stejnou radost můžeš dělat i ostatním, stačí jen umět kreslit a nebát se lidí. Jako tatéra tě jistě bude bavit nejvíc, pokud si prima holka přijde nechat udělat motýla na lýtko. Odměnou ti bude její úsměv, který se od té doby objeví na její tváři vždy, když se na svého motýla podívá. Bude hrdá na to, že potkala takového umělce, jako jsi právě ty. A stejnou radost uděláš i motorkáři, který si přijde nechat vytetovat ohyzdnou lebku přes celá záda. Chce to, má to mít - a proto mu vytetuješ tu nestrašidelnější a nejšílenější lebku, jakou kdo kdy viděl. Pak mu ještě střelíš do kůže na zadku pár piercingů, aby si na tebe každý den stokrát vzpomněl a ty budeš vědět, že svou kreativní a zábavnou práci děláš dobře.

The Sims 3 Povolání snů-Hasič

12. června 2010 v 18:03 | B@rušHka |  Povolání Snů
Představujeme druhé z povolání datadisku Sims 3: Povolání snů. Dříve se říkalo hasičům požárníci, jako by snad ohně zakládali a ne hasili. Dnes už máme v názvosloví jasno a nemusíme se obávat zavolat si v případě potřeby o jejich pomoc. Jenže ani hasič není úplně přesný výraz, protože tohle povolání nemá za úkol jenom hašení požárů. Hasiči zachraňují lidi při povodních, dopravních nehodách a zajišťují technickou pomoc i při dalších katastrofách. Například když vyliješ barel nafty do řeky (samozřejmě omylem), nevolej Greenpeace ani Děti země, ale vytoč 150 a ohlas událost přímo hasičům. Dočkáš se rychlého příjezdu svalnatých chlapíků navlečených v modrožlutých kombinézách, kteří se bleskově pustí do práce. A můžeš volat i o půlnoci, protože hasiči mají služby 24 hodin denně. Pokud se chceš sám stát hasičem, musíš si nejprve natrénovat pořádnou kondičku. Žádného pecivála v hasičské zbrojnici chtít nebudou, naopak ti hnedka napaří spoustu fyzicky náročné práce. Pokud bys snad chtěl pomáhat při různých haváriích jenom jako dobrovolník ve svém volném čase nebo když se zrovna k nějaké tragédii přichomýtneš, můžeš se stát členem sboru dobrovolných hasičů. Pak tě nemine ani praktikování požárního sportu, jako je běhání s hadicí, lezení po kolmých stěnách nebo házení očkem po blondýnách v hledišti. Hasič je prostě zosobnění hrdiny.

The Sims 3 Povolání snů-Lovec Duchů

12. června 2010 v 18:01 | B@rušHka |  Povolání Snů
Představujeme první z povolání datadisku Sims 3: Povolání snů. Máš pocit, že se na tebe někdo dívá, ale když se otočíš, nikoho nevidíš? Taky ti připadá, že když pohneš hlavou, spatříš na samotném kraji zorného pole podivné stíny? Nezdá se ti, že některé tvé věci záhadně mizí a později se objevují na jiném místě? Nediv se, nejsme tu sami. Všude kolem nás jsou duchové, démoni a další bytosti, které zlepšují nebo ztrpčují lidem život. Zvlášť proti zlým duchům je potřeba bojovat! Existuje spousta možností, jak na to. Někdo doma kreslí pentagramy a zapaluje svíčky, někdo běhá po domech s virgulí, další zase odříkává záhadné duchařské formule. Staň se lovcem duchů a najdi svou vlastní metodu, jak se duchů zbavit. Chce to jen trochu trpělivosti a tréninku a uvidíš, že to pak půjde snadno. Nejdřív musíš s duchy navázat komunikaci, aby ses dozvěděl, proč se potulují po světě a škodí. Většinou zjistíš, že jim dříve někdo ukřivdil nebo ublížil. Když jim pomůžeš, jistě se dají přemluvit k tomu, aby neobtěžovali živé lidi. Znáš to, něco za něco. Ale hlavně jim nesmíš lhát, jinak se ti škaredě pomstí. A pokud narazíš na nějakého démona, nezbyde ti nic jiného, než ho poslat pěkně zpátky do pekel. Ze starých grimoárů si dozvíš jak na to. Tak seber odvahu a hurá do toho!

Moment

12. června 2010 v 17:52 | B@rušHka
Ahoj rozhodla jsem se na chvilku zaskočit a neco přidat ;) Tak jdu na to =)


MIley Cyrus TS2

4. června 2010 v 20:18 | B@rušHka

Ashley Tisdale TS2

4. června 2010 v 20:17 | B@rušHka |  Celebrity

Angelina Jolie - TS2

4. června 2010 v 20:16 | B@rušHka |  Celebrity

Oční stíny barevné

4. června 2010 v 20:15 | B@rušHka |  Oční stíny

Oční stíny

4. června 2010 v 20:13 | B@rušHka |  Oční stíny

Nový design

4. června 2010 v 20:10 | *MiŠšuLíína*
jestli jste stačiili zaznamenat máme nový layout + nové menu prostě jsme to tu celé předělaly takže doufám že se Vám to tu ted líbí víc :) Nám to tu ted mnohem více vyhovuuje:)

Here

4. června 2010 v 19:39 | B@rušHka
SIMSY-SIMS
Čauky tak sem tedka s Mišou přidávala na Perfect-people ale samozdřejme to neznamená že na tento blog budeme kašlat to NE!Ted uvidím co budu dělat možna přidám downy uvidím jinak zatím :)

Co vás zajímá?

4. června 2010 v 16:48 | B@rušHka
SIMSY-SIMS
Ahoj už nevím co přidávat tak se ptám co si představujete pod slovem sims?Co tu vlastně chcete mít?Baví vás to tu?Nebo jak jste přišli na tento blog?Pište do komentůů=)

The Sims 3 -video

4. června 2010 v 13:32 | B@rušHka |  V I D E A
Tohle vidoe mi přišlo hrozně hezky udělany :) Určite juknete smutný příbeh :( ;)

The SIMS 3-Sex ve městě

4. června 2010 v 13:27 | B@rušHka |  V I D E A

The Sims 3 -Povolání

4. června 2010 v 13:24 | B@rušHka |  V I D E A