Listopad 2010

Fotky na téma?

30. listopadu 2010 v 22:34 | Bajde
Simsy-sims.blog.cz
• Vážení!
Chce to tu konečně rozjet. Omlouvám se, že nic nepřidávám, ale nemám nainstalovné TS2 (odinstalace) a tak čekám na hlavní CD, které mi křuplo.. Takže musím si od někoho půjčit CD :).
Zůstalo mi TS3 a chci v něm fotit fotky na nějaké téma.
Po vás chci, aby jste napsali do komentářů, jaké fotky na téma by jste tu chtěli vidět :).
Budeme rádi za každou radu.

2 years online!<3

30. listopadu 2010 v 12:00 | with love..Michelle
simsy-sims
Skoro bych málem zapomněla,že dnes 30.11. je to přesně 2 roky co jsem založila simsy-sims.Bylo to pokračování mého hoodně starého blogu ashleysims.Nejdříve jsem tu byla sama,ale kvůli nedostatku času jsem to tu hodně hodně pozastavovala a pak mě napadlo napsat Barušce ,protože má ráda taky sims jestli by se nchtěla připojit.Souhlasila a tak jsme to tu rozjely ve velkém,ale čas nám to stejně nedovoloval takže jsme to tu hodněkrát na hodně dlouho pozastavily.Nakonec jsme se ozvaly Bajde a ta se ráda připojila do našeho teamu :) Takže přeju našemu blogu simsy-sims všechno nejlepší!:) Když nahlížím do galerie blogu už od začátku,musím se nehorázně smát těm některým designům co jsem dělala:D Pokud se chce zasmát klikněte tady
tak tomuhle jsem před dvěma roky říkala "design".Co se týče návštěvnosti nikdy to nebylo tak slavné,protože se mi zdá,že čím dál tím míň lidí se zajíma o The Sims.Za dva roky jsme nedosáhli ani 10 000,kdež to na mém druhém blogu prakticky za stejnou dobu jsem dosáhla okolo 80 000.Ale návštěvnost nění rozhodně vše,většinu lidí odradí od blogování malá návštěvnost ,ale my se tímhle malým detailem zastrašit nenecháme ;)Mějte se hezky ;)

Velmi oblíbené downloady do hry TS2

29. listopadu 2010 v 21:09 | Bajde |  Ostatní doplňky
• Přináším kolekci velmi oblíbených downloadů, které se ve hře použíají a pro někoho se nezbytné. Alespoň pro mně jsou velmi dobrými pomocníky :).

OBRAZ PRO DOPLNĚNÍ ASPIRACE A POTŘEB

Simsy-sims.blog.cz
• Tento obraz je vážně dobrý do komixů. Pokud ho nemáte, musíte se o simíka pořád starat, aby měl dobrou aspiraci, nebo aby měl všechny potřeby doplněné. A co se stane, když zrovna fotíte komix s teenagerem, který má ale den před dalším skokem do dospělosti? Dokonce i v tomto vám obraz pomůže. Stačí zadat "mládnout nebo stárnout"
 ::
DOWNLOAD
:: (1,76 kB)


Zbytek pod celým článkem: ↓


Návrat Bajde

29. listopadu 2010 v 20:10 | Bajde
Simsy-sims.blog.cz

  • Zdravím všechny fanoušky hry TS2 a TS3 :).
Opravdu jsme na dost dlouhou dobu usnuli, ale budeme se to snažit napravit. To víte, v létě jsme chodili všichni ven a po té začala škola. Na blog nebyl čas, ale rozhodli jsme se, že si na něj zase čas uděláme :). Blogaření mi upřímně chybí a právě nejvíce mi chybí blog o sims. Ráda se sem vracím :).
Tak tedy.....>>>>PLNOU PAROU VPŘED...A NECHRÁPAT! xD

we are back !

28. listopadu 2010 v 11:34 | MiŠšuLíína
Ahoj všichni,ozývám se zhruba po 3-4 měsících,ale tenhle blog stále pozoruji.S Baru jsme si řekly,že tenhle blog k nám pořád patří a bez něj by to nešlo.Takže jsem se včera večír dohodla i s Bajde a budeme pokračovat tady :)♥ Začneme to tu dávat do kupy a já snad ještě dneska udělám zimní nebo už i Vánoční design takže se určitě těšte :)Rozhodně nám i udělala radost návštěvnost,protože i když od léta už pořádně nepřidáváme je tu denně minimálně 20 lidí :) A ve fan clubu už je taky spousta zápisů :)Ted se musím jít uči a odpoledne jdu an rozsvěcení stromečku ve městě ale snad stihnu utvořit ten design :)) mějte se 
SIMSY-SIMS

ZDRAVÍME VÁS

26. listopadu 2010 v 17:50 | B@rušHka
Čauky zlata .)

tak po dlohé době se ozývám..Moc tu nejsme dá se říct že skoro vůbec ale rozhodli sme se že sem sem vrátímě každá máme svůj blog o fashion ale tento blog už k nám nějak patří.Tak proběhne tu asi pár uprav  Tak pokud by ste chtěli navštívit můj blog o fashion neváhej a stav se TADY!!
Tak ted už se du kouknout na Fanclub a pod a o Víkendu čekejte změny zatím ,))
Simsy-SIms